İndas

HAKKIMIZDA

İndas Group

2004 yılında İndas Otomasyon ile ilk şirketimiz kuruldu. PLC ve SCADA tabanlı Endüstriyel Otomasyon sistemleri alanında hizmet vermeye başlamıştır. Otomasyonun yanında 2006 yılında bünyesine imalat ekibini de dahil ederek PLC ve MCC Pano İmalatlarına başlamış ve ilk ihracatını bu yıl gerçekleştirmiştir. 2014 yılında satış firması İnsens Otomasyon kuruldu ve endüstriyel ekipman satışına başlandı. 2017 yılında Manisa CBÜ Teknokent’te Ar-Ge Yazılım firması İndas Teknoloji kurularak Dijitalizasyon üzerine web/mobil tabanlı özel yazılımlar geliştirilmeye başlandı. 2019 yılında İndas Libya Branch ile yurtdışı projeleri arttırıldı. 2021 yılında elektrik alanında İndas Elektromekanik kuruldu ve OG sistemlerinden MCC/PLC Pano İmalatları, saha montaj ve süpervizörlük alanında İndas Group Şirketleri olarak anahtar teslim tesis çözümleri sunulmaya başlandı.

VİZYON

Otomasyon, teknoloji ve mühendislik çözümleriyle bilime, Ar-Ge’ye, endüstriye ve sanayiye yön vermek, ülkemize katma değeri yüksek sistemler kazandırmak, sektörde görev almak isteyen yüksek nitelikli gençlere staj, eğitim programı ve istihdam çalışmaları yürüterek Türkiye’nin otomasyon üzerine hiçbir noktada geride olmadığını tüm dünyaya göstermektir.

Misyon

İndas Group, farklı sektörlerde kazandığı büyük tecrübeleri, tüm PLC ve SCADA yazılımlarına hakimiyeti, ayrıca proses, mekanik, elektrik, elektronik, haberleşme, bilgi işlem, entegrasyon gibi tüm noktalardaki bilgi birikimi ile çalıştığı firmalara kaliteli, sorunsuz, istenilen kadar değil olması gerektiği şekilde sistemler kazandırmayı amaçlar.

hedef

5 yıllık hedeflerimizde; yurtdışında global bir şirket kurarak İndas Group olarak dünya çapında anahtar teslimi fabrika kurmak. Çimento ve Kimya alanında global tanınırlığı olan bir firma haline gelmek. Yeşil Enerji kapsamında karbon ayak izi ve su ayak izi üzerine çalışma yapmak ve global çözümler sunmak.

Grup Şirketleri

Proje Yönetimi
Mühendislik
Danışmanlık
Anahtar Teslim Çözümler

PLC & SCADA Yazılımları
ERP Entegrasyonu
Ar-Ge Yazılımları
Veri Toplama ve Yapay Zeka

OG Enerji Sistemleri
Elektrik Proje Çizimi
Pano İmalatı (ADP,MCC, PLC)
Saha Elektrik Montajı

Libya Branch Ofisi
Al Ahlia Çimento Partneri
Otomasyon Çözüm Ortağı
Anahtar Teslim Çözümler